Znajdź franczyzę

Oferty franczyz na rok 2023

Popularne Franczyzy w 2023 r.

Jedne Z najpopularniejszych franczyz w naszym katalogu. sprawdź!

bricomarche-baner
400 000

Bricomarché

Sieć supermarketów oferująca około 25 000 produktów z 4 działów: majsterkowanie, budowlany, dekoracja i ogród.
180 000 - 300 000

Katalog franczyz, oferty franczyzy, sieci franczyzowe w Polsce

Kto chce rozpocząć przygodę w biznesie szuka najpierw pomysłu na działalność.  A gdyby tak można było sięgnąć do spisu pomysłów na biznes – pozycji umieszczonych alfabetycznie lub grupowo dla poszczególnych branż? Jak w restauracyjnym menu – wybrać co najlepsze? Taką możliwość oferuje katalog franczyz – nowoczesne, wygodne narzędzie internetowe, które pomaga znaleźć pomysł i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Portale tworzące i udostępniająca katalog franczyz robią to według podobnych wzorców. W katalogu istotne są przede wszystkim informacje o rodzaju działalności. Wiele osób wyszukuje propozycji wejście do sieci franczyzy nie po nazwie firmy, a po określeniu branży: gastronomia, handel, fryzjerstwo, przesyłki, transport towarów, przewóz ludzi.

Katalog franczyz – co zawiera treść?

Poza określeniem obszaru czy branży dobry katalog franczyz powinien:

  • Opisywać markę franczyzodawcy,
  • Opisywać sieć – ilość punktów, przyrost roczny sieci,
  • Podawać minimalne wymagania co do powierzchni punktów czy inne warunki przystąpienia do sieci,
  • Zwierać informacje o korzyściach płynących z przystąpienia do sieci,
  • Dane teleadresowe oraz kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację do sieci.

Aby zaistnieć w katalogu franczyz, wystarczy się do nas zgłosić lub uzupełnić krótki formularz.

Nie wszystkie katalogi franczyz to nudne spisy alfabetycznych nazw czy branż gospodarczych. Można wyszukiwać interesujących nas franczyzodawców według kryterium ceny licencji. Taki katalog franczyz grupuje franczyzodawców w przedziałach do 10.000 złotych, do 50.000 złotych, do 100.000 i więcej.

Niezależnie od kryterium wyszukiwania należy uznać, że katalog franczyz to niezwykle przydatne narzędzie, które łączy firmy oferujące przystąpienie do sieci franczyzowej z firmami franczyzobiorców. Platforma internetowa z katalogiem franczyz jest często miejscem pierwszego zetknięcie się obu firm, które w przyszłości połączy współpraca na podstawie umowy franczyzowej.